top of page

Hakkımızda

Solar Patlayıcı Mad. San. A.Ş. 2012 yılında ana firmamız olan Solar Industries India Ltd (SIIL)’nin sahip olduğu bilgi ve teknoloji birikimini Türkiye Patlayıcı Madde Pazarına kazandırarak faaliyetlerine başlamıştır.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen firma özelliğini taşıyan Solar Patlayıcı Mad. San. A.Ş. kapasite arttırımlarının yanı sıra, Avrupa’da çok kısa bir zamanda gerçekleştireceği yatırımlarla büyüme yolculuğunu sürdürmektedir.

Solar Patlayıcı Mad. San. A.Ş., Eskişehir ve Niğde’de bulunan üretim tesisleri ve tüm Türkiye’deki yaygın depolama ağı sayesinde ülkemizin her noktasına üstün ürün kalitesini ve hizmetlerini ulaştırmaktadır.

2018 yılında faaliyetlerine başlayan diğer grup firmamız Solar Madencilik Hizmetleri San. A.Ş. hem patlayıcı madde tedariği hem de kaliteli delme ve patlatma hizmetleri ile Solar Patlayıcı Mad. San. A.Ş.’nin sektördeki gelişimine destek olmaktadır.

Solar Patlayıcı Mad. San. A.Ş yurt içi ve yurt dışı pazarlarda ulaşmayı hedeflediği lider konumunu tüm paydaşlarına en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla kullanacaktır.

Vizyon

Hedef pazarlarda sektörün en yüksek paydaşlar memnuniyeti ve marka değerine sahip kuruluşu olmak.

3.png

Misyon

Deneyimli ve uzman kadrosu ile patlayıcı madde sektörünün emniyet, kalite ve güven unsurlarını buluşturan , küresel düşünüp yerel hareket eden firması olarak, müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve hissedarlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak, topluma ve çevreye sürdürülebilir bir katkı sağlamak.

aerial-view-industrial-opencast-mining-quarry-with-lots-machinery-work-view-from-extractio
2.png

Değerlerimiz

Ödün vermemek,

Paydaşlarına sahip çıkmak,

Fırsat ve çözüm odaklı olmak,

Sürdülebilir tutum sergilemek

2.png
bottom of page