top of page

Acerca de

Genel Müdür'ün Mesajı

Değerli Paydaşlarımız,

2014 yılı ortalarında başlayan Patlayıcı Madde Sektörü yolculuğumuz,  gerek ulusal gerekse uluslararası alanda sürekli artan pazar payı ve marka değeri ile birlikte devam etmektedir. 

Ülkemizin ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen firma özelliğini gururla taşıyan şirketimiz, ülkemizdeki kapasite arttırımlarının yanı sıra, Avrupa’da çok kısa bir zamanda gerçekleştireceği yatırımlarla büyüme yolculuğunu sürdürmektedir.

Sektörün en genç firmalarından biri olarak dinamik, güçlü ve deneyimli;  kendine, işine, ekibine ve hepsinden önemlisi değişime liderlik eden yönetim ve operasyon ekibimizle ulaşılması zor başarı hikâyelerine imza atmaktayız. Küresel düşünerek yerel hareket etme kabiliyetimiz şirketimizi farklı kılmakta ve bizlere rekabet avantajı sağlamaktadır.

SOLAR markasının küresel gücü ve yenilikçi yönetim anlayışı ile başarı hikâyelerini yazmaya devam edeceğiz. Başarı hikâyemizin ana faktörü olan başta emektar çalışanlarımıza, değerli müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza sundukları katkı ve duydukları güven için teşekkür eder, sevgilerimi ve saygılarımı sunarım.

M. Oğuz ÖZKAZANÇ

bottom of page